3K Lojistik

Adresimiz

3K Lojistik Ofis:
İletişim Detayı Kroki            Kroki          Kroki
Kayra Yelken

Hakkımızda

2009 yılında kurulan 3K Lojistik; genç, dinamik, deneyimli ekibi ile 5 kıtada ve 30'den fazla ülkeye forwarding hizmeti sunmaktadır.

3K Lojistik; hizmetlere ilişkin bilgilerin; etkin ve verimli olarak aktarımının planlama ve kontrol etme sürecini yöneterek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak , hizmet çeşitliliği oluşturmak, yeni hizmetler üretebilmek ve değişen şartlara göre de müşteri odaklı hizmeti geliştirmek amacıyla kurulmuştur.
Faaliyetlerini; dünyanın her yerinde işbirliği içinde olduğu işletmelerin performansına katkıda bulunabilecek ileri teknolojiyi yapılandırarak, müşteri memnuniyeti güvencesi sağlayacak alternatif çözümler üreterek gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz;

Teknolojik donanımda sürekli kendisini yenileyen, sınırları kaldıran, iletişim gücü kuvvetli, rekabet ortamında gönüllülük esasını benimseyen, çevreye duyarlı, felsefesi ve farkındalığı olan bir şirket olmaktır.


Misyonumuz;

Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yere hasarsız bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen, ürün ya da hizmetleri "değer yaratıcı faaliyet" olarak değerlendirip aynı zamanda hem "yer" hem de "zaman" faydası yaratarak ve lojistik sektöründe müşteri hizmet kalite düzeyini yükselterek "lojistik hizmet düzeyini" arttıran şirket olmaktır.

Tüm Hakları Saklıdır

  • Copyright © 2012  
  • Web Tasarım